Březen na řece

Konec března u řeky byl pro Ondru obrovsky úspěšný a na boilies KOKpro???? bylo jako obvykle spolehnutí????
 
Ke konci března jsem se vrátil na břeh Labe, opět stejný úsek řeky a opět jiné místo, kterému jsem však velice věřil. Před samotným lovem jsem si místo důkladně projel echolotem a našel skvělý hot spot, kam jsem umístil pravý prut. S tím levým jsem dlouho laboroval a pořádně ho zavezl až po setmění, kdy jsem kousek od břehu slyšel pořádné převalení kapra.
Bylo to méně zajímavé, až tuctové místo, ale jak už to bývá, zrovna ono fungovalo skvěle a chvíli po položení montáže přišel záběr od šupináče s váhou necelých 13kg a k ránu od dalšího cca 11kg těžkého kapra, kterého jsem v solidním mrazu vyháčkoval u člunu.
 
Přes den mi společnost dělali pouze tloušti, ale jen se setmělo, tak si kuličku KOKpro našel první menší kapřík, chvíli po něm se to konečně rozjelo také z pravé strany a po delším souboji jsem se mohl radovat z nádherné 15kg šupiny. Jen co jsem kapra pustil, dostávám jízdu i na druhý prut a vytahuji nádhernou, atypicky stavěnou rybu s parametry 74cm 12,8kg! Krásná lysá kulička opravdu moc potěšila.
 
Ráno dostávám další dva záběry, kdy si na památku zvěčňuji ještě šupíka kolem 12kg a že si takto parádně zachytám, tomu jsem opravdu nevěřil.
 
Za Exil Carplife a Vasr.cz Ondra