Březnová metrovka na KOKpro

Ondry metrové torpédo s váhou 18,2kg zabralo na říční fenomén, boilies KOKpro????????
 
"V polovině března jsem podnikl třídenní výpravu k Labi. Průtok už se ustálil a první teplé dny přidali na naději přidávali také. Největší dilema nastalo den před odjezdem, kdy jsem si v hlavě přemítal možnosti ohledně výběru lovného místa, které jsem nakonec zvolil tak, abych měl více možností ve volbě hloubky i povrchu dna.
 
K vodě jsem přijel zhruba v poledne a snažil se z vody vyčíst co nejvíce, avšak do setmění se žádný kapr na hladině neukázal, za to tloušti mi oba pruty bombardovali solidně a proto jsem více méně pokaždé zkusil umístit montáž někam jinam. Tato taktika se ukázala jako výborná, jelikož druhý den kolem deváté hodiny ranní dostávám záběr. Opět to byl typický záběr od tlouště, kdy jsem absolutně nechápal po zvednutí prutu, že na druhém konci on není, ale zcela jistě mám kapra. Nic jsem neriskoval a naskočil na člun, zanedlouho se pode mnou objevila metrová šupinatá ponorka, kterou jsem úspěšně podebral. Váha ukázala 18,2kg a pohled na nádherného, zdravého kapra byl naprosto fascinující. Měl jsem z něj obrovskou radost.
 
Večer přišel ještě jeden záběr a to, že konečně pořádná kapří jízda! Na konci byl další krásný šupináč s váhou 13,5kg, který zabral jako jeho větší kolega na mé oblíbené boilies KOKpro a korunoval tak úžasnou výpravu.
 
Za Exil Carplife a Vasr.cz Ondra"