Dva úžasní kapři z Labe

Dvě parádní labské ryby, šupináč 20kg a kulatý lysec 75cm 15,1kg pro Ondru, kterému asistovala psí parťačka Bea???? a boilies KOKpro????????
 
"Je úterý ráno a já beru svoji psí kamarádku Beu na přesnočku k Labi. Je vždy celá natěšená, když vidí, že beru rybářské náčiní a jdeme do velkého auta. Já jsem nadšený také, protože mě to s ní na rybách baví ještě o něco více.
Času není zrovna mnoho a tak pruty zavážím do známých míst, Bea mi na člunu asistuje a sem tam nějaká kulička KOKpro mizí i jinde, než pod hladinou. Kolem 15h jízda, kterou jsem v takovém teple ani nečekal. Dojíždím nad rybu a nevěřím svým očím, je to lysec, který je snad vyšší jak delší, aby taky ne při parametrech 75cm 15,1kg! Neskutečná ryba, krásná a atypická.
Další záběr mám až za tmy, prut nad rybou pořádně ztěžkne a já znervózňuji. Když souboj trvá už moc dlouho a já rybu stále nedokážu odlepit ode dne, začínám si říkat, že je nejspíš něco špatně a bohužel se nemýlím. Je to sumec, kterého odhaduji na něco kolem 25kg a vypínám u člunu, protože se s mým dvoumetrákem nechci utopit. Chvíli po něm mi zvoní hlásič opět, tentokrát je to kapr, který mi ve vodě po dlouhém sumci až tak velký nepříjde, dokud jej nezvedám do člunu. Váha ukazuje rovných 20kg a já mám chuť si nafackovat, protože jsem měl tendenci ho pustit u člunu. Dvojka na začátku mi opět nedovolila rybu fotit pouze ve vodě a tentokrát za to děkuji, protože foto ve vodě se mi zrovna moc nepovedlo. Každopádně ryba naprosto nádherná, čistá a v parádní kondici. Bea mi opět přinesla štěstí a před odjezdem ještě zdolávám zhruba 12kg šupinu.
 
Za Exil Carplife Ondra"