Kuby úspěšný březen na Labi

Vsadit vše na jednu řadu boilies a mít v ní důvěru často rybáři neskutečně prospěje, své o tom ví Kuba, kterému se s boilies KOKpro???? v březnu dařilo na jedničku????
 
"Zima začala ustupovat a pro mě to znamenalo první noci strávené u vody. Přespával jsem v autě a zkoušel jsem různá místa. Nazval bych to spíše tloušťobraní. O kapra jsem zatím nezavadil. V polovině března jsem vyrazil na 2 noci pod bivak a vyplatilo se. Vsadil jsem vše na jednu řadu boilies a to KOKpro. Po setmění se povedl první kapr sezóny. Váha ukázala 15kg a to bylo daleko nad mé očekávání.
 
Ráno jsem převezl pruty a vychutnal si horkou kávu v mrazivém ránu. Kolem deváté přišel pořádný záběr. Po napínavém souboji jsem podebral pořádného pupkáče. Váha ukázala 18kg. Byl jsem štěstím bez sebe! Co bude dál? Jak to tak bývá, štěstí se otočilo zády a druhou noc a ráno jsem byl již bez záběru.
 
O týden později jsem se urval na 3 noci. Víkend a v pondělí ráno mě čekalo rychlé balení a cesta do práce. Během 3 dnů jsem vystřídal 3 místa. Když jsem byl na druhém místě bez záběru, začaly se ryby ukazovat. A to i v mělčích místech. Přestěhoval jsem se tedy naposled. Vybral jsem mělčí partii řeky. Vyplatilo se. Za noc se povedly ryby 11 a 15kg. Společnost mi na posledním místě dělal Petr, kterému se povedl neskutečný řádkáč přes 15kg.
 
Za Exil Carplife Kuba"