Nikolase podzimní jízda

Připravovaná novinka CHILLI PLUM???? již zanedlouho pod vašimi háčky ????
 
"Zdravím borci, ????
 
konec roku se blíží, voda je stále chladnější, tak je potřeba využít každé chvíle a pokusit se ještě o nějakou slušnou šupinu. ???? V sobotu těsně před půlnoci jsem stál na značkách a chystal si lovné místo.✅ V neděli ve 22:30 jsem vyrazil, abych se v klidu ubytoval, řádně se připravil a především dokrmil pár kg boilie ????️chilli-plum????. V pondělí ráno o půl šesté budíček a bez zákrmu posílám montáže do vody. ???? Vůbec jsem nepřemýšlel nad tím, že bych zjemnil.???? Panáček ????️chilli-plum???? 24mm s 16mm popUp Broskev-butyric ???? na oba dva pruty s jednoduchým delším navazcem z fluorokarbonu.????Pomalá jízda, která přišla přesně v 8:00, odstartovala mojí parádní den a půl dlouhou vycházku na svazový revír. ???? Byla to neskutečná jízda. ????
Rozhodl jsem se rozdělit tuhle výpravu do vícero článků, ať je to zajímavější. ????
Tak zase příště. ????"
"Zdravím přátelé, ????
 
jak jsem již psal, svoji výpravu rozděluji do několika článku a zde je druhá část. ????V odpoledních hodinách jsem zjistil, že kapři začali jezdit pouze na samostatnou 24mm kuličku ????️chilli-plum ????, tudíž jsem překopal montáž a chytal bez popky.???? Záběrů bylo nespočet, takže většina ryb dostala svobodu ihned po zdolání. Mezi nimi se však dostavil jeden krasavec, který už mi vykouzlil úsměv na tváři.???? Ve večerních hodinach už taková akce nebyla, takže jsem doufal v nějakou slušnější šupinu. Přišla pomalá jízda a byl tam. Řekl bych až skoro albín s ustřiženým ocasem, který bojoval doslova o život a nechtěl za žádnou cenu na břeh. ???? Nakonec se však dočkal blesku a putoval zpátky tam kam patří. Den byl u konce a následovalo poslední ráno. Povedlo se něco? To se dozvíte příště.????"
 
 
Čau bando, ????
 
poslední ráno mé výpravy začalo exkluzivně. ???? Když se na něco těším, vždy to dopadne špatně. ???? Znamená to, že budík mě bohužel nedostal ze spacáku, takže jsem nahazoval až kolem půl osmé, což je u mě naprosto normální. ???? Naštěstí to dlouho netrvalo a přišla paradni jízda. Nebyl to sice bůh ví jaký velikán, za to překvapil svou stavbou těla. Bodovala samozřejmě jedna 24 mm kulička ????️chilli-plum ????. Druhý proutek jsem nechal na panáčka 16mm Broskev-butyric ???? + 24mm ????️chilli-plum ????, protože jsem věřil, že se prostě musí ozvat a taky že ozval. Těsně před koncem slyším píp, pomalu odvíjející se cívka značila, že by to mohla být pěkná šupina.???? Konec moji vycházky byl zakončen opravdu skvěle.
Celkem se mi povedlo udělat opravdu spoustu kaprů různých velikostí a odlišností. Pokud člověk chytá srdcem, je mu jedno co přijde, hlavně, že to jezdí.????Na závěr bych jen dodal.... ????️Chilli-plum ???? mám při sobě už od začátku, kdy jsem dostal první 4 kg na vyzkoušení. Uběhl asi měsíc a půl a musím říct, že moje hlásiče musí plakat.
Krátké nebo dlouhé vycházky, teplá nebo studená voda, to je úplně jedno, síla téhle kombinace je prostě brutální. ????
Tak zase příště. ????
 
Za carpteamrumbaits???????? a Vasr.cz Nikolas