Pálavský mohykán 23,7kg

202366431_3899585606834565_4155136267211325182_n
 
Obrovská pecka v podobě 23,7kg šupináče, se povedla Lukášovi hned první večer při týdenní výpravě pod Pálavské vrchy???? Lukáš zvolil boilies Kranas????, které vám do nadcházejících letních měsíců doporučujeme ‼️
 
 
Ahoj všichni!
jako poslední roky, tak i letos, jsme se Tombou vydali na týdenní jarní výpravu pod Palavskými vrchy zkusit chytit nějaké ????. Už po příjezdu jsme věděli, že nás čeká pěkná makačka. Jako bonus nám vyšlo počasí a pěkně nám do toho ???? . Krásný začátek ????. Počasí se po nám ke konci dne umoudřilo a my vyjeli na vodu položit své pruty. Přišla noc a s ní i první záběr. Po necelých 3 hodinách od zavezení se mi rozjel pravý prut s Kranáskem ⚫⚫ v kombinaci 2x24mm NoGravity a kuličce v dipu ⚫⚫. Po příjezdu k rybě zjišťují, že mi zajela ryba do ????. Zkouším jezdit okolo a najednou se uvolní a ryba vyjíždí ????. Hned jak jsem uviděl to tělo, začal jsem být velice nervózní, protože jsem viděl mohutného šupika ????. Po úspěšném zdolání dojíždím na břeh a hned se mi rozjíždí druhý prut s TopSquidem na jehož konci byl cca 10kg ryba, kterou jsem vyháčkoval z lodi a jel zpět na břeh, abychom mohli zdokumentovat tohoto krásného pupkače, kterému váha naměřila 23.7kg???? ????! Byl krásný start výpravy, která dopadla na výbornou, ale o tom až příště. Já měl už v tuto chvíli splněno ✅.
 
Po brutálním šupikovi ???? z prvního dne, jsem pokračoval v lovu a byl připravený na silnější vítr ????. Díky němu byli i pořádné ????, a tak se na vodu moc nedalo. V průběhu dne mi vyjel prut s ⚫ Kranasem NoGravity a následovalo zdolávání z cca 350m ????. Naštěstí se vše dobře dopadlo a povedlo se mi zdolat další pěknou rybu 15+! S Tombou jsme udělali nějaké ty fota ???? a šel zpět tam kam patří. Další záběry byly spíš už od menších ryb a já začal selektovat ????. No dopadlo to nakonec tak, že jsem vyselektovat i záběry ????????‍♂️. Ale to vůbec nevadilo, protože tato výprava na Pálavu byla opravdu vydařená a já tak odjížděl spokojený a už se těším, až se zde zase vrátím ????.
Ať vám to jezdí ????
 
Za Vasr.cz Lukáš Novák