Prokletý úsek pokořen

Úžasné zadostiučinění pro Adél, která se nevzdala a i po dlouhém neúspěchu na úseku dolního Labe se vydala tamní prokletí pokořit!???? S KOKpro???? se jí vedlo skvěle????
 
"Jet na místo, kde jste za 9 nocí nechytili ani tlouště? Ale tak proč ne, třeba se to tentokrát zlomí… Než přišla tma, byli jsme na místě. Rychle zavést, postavit si střechu nad hlavou a čekat co přinese tma. Ta ovšem nepřinesla nic. Ráno jsme si přispali a v klídku zavezli. Po pár hodinách mě ze spacáku vytáhl záběr. Byla to pomalá jízda a vše se zdálo v pořádku, když najednou cítím odpor, a tak se muselo na člun. Vše dobře dopadlo a ryba skončila v podběráku. Konečně!! Vytahuji na zdejší břehy prvního kapra s váhou přes 13 kilo. Radost z úlovku jsem si mohla vychutnávat po celý zbytek dne, protože jinak se neudálo nic.
Další den se scénář opakoval. Zaspat, zavést a ze stejného místa jako den předtím přichází další záběr a kapr s 14 kily je venku. A pak cely den zase nic…To nejhezčí mělo přijít až poslední den, ale o tom zase příště.
 
 
 
 
"Je sobota večer a náš víkend se blíží pomalu ke konci. Přes den kolem projela loď, která rozvířila břehy a teď je to opravdu boj. Každou chvíli se zbloudilý klacek obmotá kolem vlasce. Je to prostě nekončící utrpení a sklepávání bordelu z vlasců. Já to balím a jdu spát.
Ráno už je hladina klidná, všechen nepořádek z hladiny je pryč a já to můžu na posledních pár hodin poslat do vody. Po ranní kávě přichází nekompromisní jízda a mě čeká zdolávání z lodi. Krásný, náročný souboj, kdy ryba využívá hloubky pod námi nakonec vyhrávám já. Parádní šupina s 16,6 kily mi udělá velkou radost. Jako třešničku na dortu si ještě chytím krásně zbarveného lysce, který zakončuje naši výpravu.
 
Za Vasr.cz Adél"