Šílená akce s KOKpro

240912706_4092430267550097_3471925259374575457_n
 
Parádně trefený víkend u Labe pro Míru s Adélou, více jak dvacet kaprů, tři doubly a 1️⃣7️⃣kg+ šupina jako třešnička na dortu???? To vše na naší říční bestii KOKpro ????????
 
 
"Zdravím VASR partu a příznivce této značky.
 
od menšího VASR srazu, kdy jsem byl naposledy u vody utekl již měsíc a po této delší pauze jsem se již těšil k vodě jako malý kluk. Bivak jsem tentokrát nechal doma a k vodě jsem pravidelně dojížděl se svojí přítelkyní, která je snad ještě více zapálená do ryb než já ????.
Plán byl jasný, v pátek po práci dorazit k vodě, zůstat u vody do půlnoci, zabalit a ráno opět v pět na značkách a to samé opakovat i následující den, musím říct že to bylo vážně náročný, ale stálo to rozhodně za to. ????
V pátek jsem moc ani v záběr nedoufal a to se mi taky potvrdilo. Těsně před pátečním odjezdem jsem zakrmil 5Kg boilie KOK PRO, zalíté boostrem ve stejné příchuťi a ráno po příjezdu k vodě jsem pouze ke každé montáži dokrmil hrst Koka a stejné boilie jsem nastražil po jedné kuličce na oba dva pruty.
Hodinu po nahození se rozjel kolotoč záběrů od ryb váhové kategorie 7 až 14,5Kg, který trval celý den a skončil až naším s večerním odjezdem, před plánovaným odjezdem jsem ještě dokrmil několik kilo Koka, ať se aspoň pokusíme udržet ryby do rána na krmném místě, což je vlivem proudu, přítomnosti nenasytných Tloušťů a jiných druhů ryb téměř nemožné, ale měl jsem z toho hned lepší pocit, že by jsme přeci jen mohli navázat na velice povedený den u vody i následující den.
V neděli bylo vše jinak, po nočních deštích se zvedl průtok, začalo plavat dost bordelu a lov byl o to složitější, záběrů podstatně ubylo, ale i přes zvýšený průtok se nám podařilo udělat několik záběrů.
Celkově se nám podařilo ulovit přes 20 kaprů, udělat 3 x double a třešničkou na dortu byla jikernačka 17+. Šlo vidět že jsme se kaprům trefili do chuťi a z kaprů KOK PRO vyloženě na podložce teklo.
PS: Tímto bych chtěl ještě jednou zpětně poděkovat klukům za skvěle strávený víkend u vody na VASR srazu! ????
 
Za VASR Míra David"