Srpen a září na Labi

Petr pokračuje v úžasné sezóně???? Tentokrát do sbírky přidal několik krásných kaprů přes 15kg, jak jinak než na KOKpro????????
 
"Koncem srpna jsem se začal věnovat domovskému úseku Labe, kde jsem začal pravidelně krmit. Přišla změna počasí a tak jsem vyrazil hned po práci na noc. Chvilku po setmění přišel záběr, který byl tu noc jediný. Parádní souboj, kdy jsem musel pro kapra do vody, se mi podařilo podebrat krásného lysce 18kg. Druhý den jsem jel pouze nakrmit a vše nachystal na další noc. Opět jsem vyrazil po práci. První záběr přišel opět chvíli po setmění, ale už při zdolávání bylo něco spatně. Ke břehu jsem přitáhl metrového sumce. Abych řekl pravdu, tak celkem potěšil. Jednou za čas je to paráda, ale když přišel po chvilce další, tak už to taková sranda nebyla. Pak ale přišel konečně záběr od kapra a já si dal procházku podle břehu. Kapr pořád jel po proudu a vůbec nechtěl ke břehu. Brzy bylo po boji a já podebral krasavce 15,1kg. Podnikl jsem ještě pár nočních vycházek, ale bohužel neúspěšně. Nechám místo chvilku odpočinout a plánuju brzký návrat.
 
 
"Začátkem září jsem podnikl víkendovou akci na dolním Labi, kam se moc rád vracím. Vyrazil jsem hned co mi to práce dovolila, ale najít volné místo bylo obtížné. Nakonec jsem vybral místo, kde se nám s parťáky dařilo hlavně minulou sezonu na jaře. Tentokrát ale Kokpro zachutnalo i otravným tloušťům a tak se situace komplikovala. Vše zachránili dva šupináči, kteří zabrali poslední noc. Projíždělo jich asi víc, protože záběry byly chvilku po sobě. Nejdříve zabral jeden z krasavců 11kg a poté 14,5kg, se kterým jsem si dost zanadával. Kapr mi zajel do nějaké spletenice provazů, vlasců, klacků a starého závaží. S tímto bordelem mi nešlo kapra podebrat, vše jsem musel sundat z vlasce a až potom se to povedlo. Co mi ráno ale hodně zkazilo náladu, bylo neuhašené ohniště po odjezdu sousedních rybářů (no, asi neměli vodu) ????"
 
 
"Začátek září jsem podnikl pár krátkých vycházek na domovský úsek Labe. Přes počáteční neúspěch se vše začalo obracet k lepšímu a já na KOKpro ulovil krásného lysec 15,1kg a řádkáče, se kterým jsem měl tu čest i loni."
 
 
"V druhé polovině září jsem pokračoval v krátkých výpravách na domovský úsek, kde se mi podařila další ryba, kterou znám z předchozích let. Jedná se o staršího lysce, který už delší dobu nepřibírá na váze. Poslední víkend jsem vyrazil s rodinou k dolnímu Labi a tam na KOKpro zdolal pěknou šupinu přes 14kg."
 
 
Za Exil Carplife a Vasr.cz Petr Rubeš"