Tomášovi dvě dvacky

213868434_3943715182421607_467599264421426925_n
 
Tomášovi obří šupináči 21,2kg a 20,4kg z dolního Labe‼️ Tyto nádherné klenoty naší největší řeky Tom ulovil na naše veleúspěšné boilies KOKpro????????, které se ne jen na Labi stává legendou????
 
 
"Druhá půlka výpravy začala krásným slunečným dnem. V tomto počasí jsem neočekával žádnou velkou rybí aktivitu a s případným záběrem, jsem počítal až opět za tmy. O to větším překvapením bylo, když se kolem půl páté odpoledne, plynule rozjel pravý prut, na který jsem měl zatím všechny kapry výpravy. Ihned se Sofinkou nasedáme do člunu a pronásledujem rybu, která využívá velkého průtoku a doslova sviští co nejdál po proudu. Asi tak po 15 minutovém souboji se kapr poprvé objevuje na hladině a na první dobrou ho podebírám. Z mohutného šupináče, který má, při svých pouhých 94cm, krásných 21.20kg, nám spadla brada až k zemi. Sice byl konec června, ale kapr byl stále narvaný a připravený ke tření.
Zbytek dne a večera už žádný zaběr nebyl, a tak byl dostatek času se rozplývat nad fotkamy šupináče, který je pro mě extrémně cennou rybou. Poslední ráno, jen pár hodin před odjezdem, mi přichází první záběr i na levý prut. Sofča ještě spí a tak se za kaprem vydávám na člun sám. Po dalším šíleném boji, si vezu ke břehu rybu, která má opět přes 20kg. Dlouhý široký válec, který už byl vytřený a břicho mu plandalo jak po liposukci, mi výpravu vyzdvihl až k nebi.
Po puštění dalšího klenotu řeky, opět nasedám do člunu a brzy se fotím s posledním kaprem výpravy. Parádním lysákem jsem zakončil tří-denní výpravu na Labi, kde opět hlavní roli hrálo boilies Kokpro a trocha toho štěstí, bez kterého to nejde. A nebo spíš trocha toho Kokpra, bez kterého to nejde? ????
 
 
Za Vasr.cz a Exil Carplife Tomáš