21,6kg na KOKpro pro Ondru

Nádherný lysec 21,6kg pro Ondru. ???? Rozhodně jedna z jeho nejhezčích ryb zabrala jak jinak, než na KOKpro????????, kterému důvěřuje po celou sezónu!
 
"Na přelomu května a června jsem se k Labi vypravil na tři dny. Chtěl jsem navázat na úspěch z minulé výpravy a tak jsem zvolil místo stejné a doufal, že zde kapři ještě budou a nerozprchli se opět někam jinam. Byli, jelikož mi první záběr přišel poměrně rychle a já u člunu odháčkoval šupíka kolem 8kg. Položil prut zpět na lovné místo, dokrmil kuličkami KOKpro a při cestě ke břehu jsem si v duchu říkal, že by byla sranda, kdybych měl rybu i na druhém prutu a očkem po něm koukal. Když jsem byl blíže, viděl jsem jak se ve vidličkách ohýbá a vlasec mizí pořádnou rychlostí. Tohle prostě nevymyslíš. Než jsem nad kapra dojel, byl už pořádně daleko po proudu a nedal mi rozhodně nic zadarmo. Byl to již vytřený metrový válečník s váhou 16,6kg! Byl jsem rád, že se mi opět podařilo chytit tak pěknou rybu a večer jsem u člunu pouštěl dalšího šupíka kolem 11kg.
 
Při svítání mě probudila aktivita jesenů a divil jsem se, že v té top době nepřišel žádný kapří záběr. Ten přišel až před desátou hodinou, kdy už bylo pěkné horko a opět to byla jízda jako z praku. Kapra dojíždím po dobrých 150m a po chvíli pod člunem vidím obrovské lysé tělo! Kapr si to namířil přímo do středu řeky v době, kdy se mi za zády objevila velká nákladní loď, která i když mě vytroubila, tak naštěstí objela a já si mohl tento nádherný exemplář zvěčnit na památku. Úžasný lysec vážil 21,6kg při 94cm a i když se poslední úlovky snažím už vůbec nebrat na břeh, u této ryby jsem pro jistotu udělal výjimku, vzal ji do podložky napuštěné vodou a zdokumentoval i na břehu. Až poté jsem si stavit postavil do metrové hloubky ve vodě a riskantní samospouští vyfotil kapra v přirozenějším prostředí. Je to ta nejhezčí vzpomínka na takto majestátný úlovek.
 
Za Vasr.cz a Exil Carplife Ondra"