Dyckyryby a KOKpro

243360759_4188641314595658_1854607997711935397_n
 
Vítáme mezi námi dvojici @dyckyryby , kterou tvoří Dominik a Michal. ???? Hoši při velké jarní výpravě vsadili na KOKpro???????? a podařil se jim ulovit klenot tamní lokality ????
 
 
"Zdravíme všechny příznivce firmy VASR,
 
moc si ceníme přijetí do týmu. Na kuličky chytáme už přibližně rok a tahle zpráva bude o jedné úspěšné jarní týdenní výpravě na naši oblíbenou svazovou vodu, kde chytit kapra 15+ je obrovský úspěch.
Na této výpravě jsme se skoro každý den stěhovali, abychom šli kaprům naproti. Tato taktika se ukázala jako úspěšná. První místo nám nevydalo žádnou rybu, ale hned druhý den výpravy se parťákovi Michalovi povedl krásný šupináč kolem 10 Kg. Což značilo dobrý výběr místa.
Rozhodli jsme se posunout o kousek dále, kde jsme udělali pouze menší ryby kolem 5kg. Něco nám říkalo, že by nebylo špatné se vrátit a dát ještě jeden den šanci předchozímu místu.
A vyplatilo se!
Když už jsme měli vše sbalené na přesun, přišel náš starý známý šupináč, kterého jsem chytl před půl rokem na váze 18,20 Kg. Teď měl 16,5 Kg. Měl jsem obrovskou radost, že se mu daří. Je to stále můj největší kapr z této vody.
Další dny už nepřinesly žádnou větší rybu přes 10kg, ale vůbec nám to nevadilo. Dny strávené u vody jsou pro nás sami o sobě to nejcennější.
Všechny ryby se nám povedly na boilies KOKpro 20mm. Tuhle kuličku milujeme a nedáme na ni dopustit.
Díky za možnost spolupráce. Moc si toho ceníme, VASR výrobky nám sedly jako prdel na hrnec.
Všem příznivcům firmy VASR přejeme úspěšné a pohodové chvíle u vody.
 
Dominik a Michal (@dyckyryby)"