Když Čolek řádí

241140684_4103816573078133_7657582139042809221_n
 
Parádní úspěchy našeho člena Vasr party Radka Zatloukala
 
Hojte Vasraři????‍♂️
 
"jen ve stručnosti ????, polovina dubna, noci chladné, voda studená a kranas s popkou kok pro začíná úřadovat. Tahle kombinace mi vykouzlila ne málo úsměvů ve tváři, ale o tom až příště."
 
 
"Začátek května nebyl vůbec špatný, přes nespočet menších ryb se mi podařilo dostat se na pár hezčích fišlí. Lokajiček a Kranasek???? no gravity ve 24mm byl tou nejlepší volbou."
 
 
 
"S přicházejícím oteplování vody přišel čas na ronie rig a zkoušení všech možných i nemožnych lovných taktik ????každopádně ronie vybaven plovkou kok pro, byl je a bude pro mě číslo jedna."
 
 
 "Pár lepších kousků zdolaných na ronie rig nad kobercem z pelet. Ať to jezdí podzim se blíží. ????
 
 
 
"V půli prázdnin jsem se vydal se synátorem na 3 dny k vodě, situace byla bohužel trochu nepříznivá co se týká aktivity ryb, ale o to zase až tak nešlo, aspoň jsme se trošku opálili. Našel jsem si krásnou hranu, kterou jsem se snažil rozjet cca kilečkem KOKpro a totožných pelet, záběr na sebe nenechal dlouho čekat a měli jsme prvního šmoulu na břehu. Kolem 20 hodiny přichází pomalá jízda a vypadá to na lepší rybu, už při zdolávání bylo cítit že kapr moc dobře ví co a jak, a po pár minutách skončil vlasec bohužel uřezaný, no stane se. Za půl hoďky to samé, nekompromisní tah a prd.???? No ale i to k rybařině patří. K ránu se mi podařil jeden cca 9kg a na plovečku ????????????krásný amur, potom ještě další dva a asi šeskrát jsem to znovu uřezal a to už jsem se moc nesmál, ale nadával jako špaček. Šokáč 0.65 mm a řeže to jak by to byla 0.25.???? Byl to ale i tak nádherný víkend, tak zase někdy,"
 
 
Za Vasr.cz Čolek"