Sílící tlak u řeky

Tlak u vody roste a často nezbývá nic jiného, než se přizpůsobit, tak jako tentokrát Mírovi s KOKpro???? a přece se dařilo parádně!
 
"Ahoj,
zasílám krátký report z prodlouženého víkendu.
Po delší době se naskytla příležitost vyrazit již ve čtvrtek k vodě, na tento prodloužený víkend jsem se těšil a to hlavně z důvodu že si snad budu moci vybrat i nějaké to lepší místo. ????
Po příjezdu k vodě jsem zjistil jaká to byla naivní myšlenka… Na břehu byla doslova hlava na hlavě a nálada šla strmě k bodu mrazu.
Nezbývalo nic jiného než naskládat věci na člun a využít prvně spalovací motor…. za půl hodiny bylo vše připraveno k vyplutí a mohl jsem vyrazit hledat volné místo.
Když už jsem ujel zhruba přes kilometr, tak stále ani jedno volné místo, rybář, vedle rybáře, ještě že nešlo slyšet mé nadávání přes hluk motoru. Poslední roky mi přijde že tlak rybářů je u vody stále větší, začínám už i litovat místní rybáře, kteří si chtějí jen na pár hodin sednout k vodě, jednoznačně nemají šanci si někde sednout.
Po dalším ujetém kilometru se konečně podařilo najít jediné volné místo, huráááá… můžu se pustit do vybalování, po hodině a půl vše vybaleno a mohl jsem se začít věnovat konečně rybaření!
Pro tento lov jsem zvolil trošku jinou taktiku než obvykle a rozhodl jsem se pro větší plošné zakrmení, abych projíždějící ryby alespoň chvilku zastavil.
Na první zákrm jsem použil cca. 8kg boilie KOKPRO a doufal že tato taktika zafunguje a podaří se nějakou slušnější rybu ulovit.
Do půlnoci žádný záběr nepřišel a tak jsem dokrmil zhruba kilo boilie, ráno ve čtyři jsem poslal montáže do vody, během hodiny přichází první záběr a podebírám menšího kapra okolo 9kg, hned jsem ho vyháčkoval v podběráku a prut hned nahodil zpět.
Nebudu popisovat každý záběr…???? Ryba najela a podařilo se dělat pravidelně záběry od menších ryb, třešničkou na dortu byl parádní lysec, který překročil hranici 15Kg.
Až na nepříjemný začátek výpravy, už zbytek výpravy probíhal parádně a v neděli jsem spokojeně odjížděl domů. ????
KOK PRO se stalo takovou mojí jistotou a teď již můžu říct, že bych bez něj prostě nevyrazil k vodě, ale pro příště přeci jen vyzkouším na jednom prutě KRANASe a dám této kuličce celý víkend prostor, ať to není pouze o jedné nástraze????.
 
Za VASR.cz Míra David"