Dyckyryby v překážkách

Těžká voda plná překážek není překážkou pro Michala a Dominika z týmu dyckyryby a naše No Gravity KOKpro????????
 
Né vždy nám sv. Petr přeje ????
Přesně tohle jsme si říkali po delší vycházce na novou vodu, kde jsme kromě pár násaďáků zcela vyhořeli ????
Míša se po návratu domů rozhodl nevzdat a vyrazil si spravit chuť na řeku ????
Během 24 hodin se mu podařilo udělat neskutečné 4 záběry od větší ryby, bohužel překážky ve vodě byly proti zdolání ????
Povedl se pouze kapřík kolem 8kg na KOKA, který nezalepil bolest způsobenou ztrátou větších ryb ????
Míša se chystal na odvetu. Další víkend vyrazil na stejné místo a byl připraven vydolovat větší rybu za každou cenu ????
První den se nedělo nic. Až téměř před koncem lovné doby - 23:58 se rozjela cívka a kapr si to namířil do stromu opodál. ????
Míša mu nedal ani centimetr zadarmo a na podložku se podíval jeho nový osobák - 17kg šupináč s luxusní stavbou. ????????
Tentokrát neodolal kuličce KOKA ve verzi GRAVITY ????
V další zprávě se podíváme na to, jak pokračovala úspěšná vycházka, protože tohle nebyla jediná velká ryba, která se podívala na břeh ????
Z úspěšných jarních vycházek se chystáme vydat i video, takže se máte na co těšit ????
 
 
 
Víkend pro Míšu byl jako ze splněného snu ????
Na břehu měl nový osobák a to ještě nevěděl, že brzy přijde další luxusní ryba z lepší kategorie ????
Ráno po skvělé noci bylo úplně mrtvé. Po tréninku volám Míšovi, bavíme se o průběhu zdolávání jeho životní ryby a v tom slyším v telefonu zvuk jeho hlásiče ????
Je tam! ????
Míša ze stromů zdolává dalšího kapra o váze 14,5kg ????
Během pátku jedu k vodě i já. Vybírám si jiný úsek řeky a vsázím na neutrálně vyváženého KOKA, kterým Míša obě velké ryby přelstil ????
Záběr na sebe nenechá dlouho čekat. Zdolávám však necílovou rybu- sumce. Ráno přichází brutální jízda, dlouhý souboj a do podložky pokládám hezkého šupináče ????
Během dne se nic neděje a další záběr přichází až k večeru. Souboj probíhá opět v šíleném duchu. Ryba mě táhne s člunem přes různé vázky, ale úspěšně ho vytahuji. Je z toho krásný lysec, který mi udělal velkou radost. ????
V neděli ráno oba balíme a před odjezdem Míša zdolává ještě jednoho menšího šupináče, který završil úspěšnou víkendovou vycházku. ????
Neutrálně vyvážený KOK ukázal opět svou sílu ????
 
Za tým @dyckyryby Michal a Dominik ????